Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/Зйомка на весь екран 15.01.2018 185708.jpg

Розклад уроків (для вчителів і для учнів)
на 2-ий семестр 2017/2018 н.р.

/Files/images/Weihnachten-1 (1).jpg

/Files/images/ялинка.gif

/Files/images/плакат.jpg

Привітання адміністрації з нагоди Дня школи

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Дозвольте привітати Вас з Днем нашої славної школи!
Школа для нас це, насамперед, домівка поколінь. Одні навчали, інші навчались.
А дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступні покоління. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.
Тут завжди трудилися добрі й милосердні душею педагоги, які вміли любити дітей, вміли пробачати, терпляче чекати.
Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.
Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці школи стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до всього рідного.
Ми вдячні нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.
Окрема подяка колишнім випускникам, котрі добрими справами прославляють школу й місто на теренах країни й зарубіжжя.
Спасибі колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашої школи. Дякуємо всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.
Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.
Хочемо висловити слова подяки міській владі, управлінню освіти та відділу освіти Галицького та Франківського районів – за взаєморозуміння та підтримку, представникам громадськості – за довіру й повагу.
Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Зі святом Вас усіх! Низький уклін тобі, наша рідна школо!

/Files/images/pic_251.gif

Свято відбудеться о 14.00 год. 19 грудня
в актовій залі школи.
Запрошуємо всіх бажаючих!

Наїстися досхочу | ПравдаТут

До уваги абітурієнтів-2018 року!

/Files/images/вакансія.jpg

/Files/images/розклад уроків.jpg

/Files/images/рейтинг.jpg

Наша школа вкотре довела, що вона була, є і буде колискою найобдарованіших дітей. Незважаючи на складну цьогорічну програму ЗНО, одинадцятикласники ЛССЗШ № 28 з гідністю впоралися із завданнями, а отже нині усі скористалися можливістю вступити до омріяних вишів.

Такий високий результат ЗНО з української мови і літератури, математики, німецької мови ми отримали завдяки авторитету і професіоналізму вчителя, прагненню учнів працювати творчо і систематично, а також сильному адміністративному контролю.

Особливі слова подяки заслуговують наші двохсотбальники з німецької мови - Біляк Христина, Петрик Ілля, Щурко Надія, Якимович Анастасія.

Дякуємо вам, дорогі випускники нашої славної школи! Дякуємо Вам, дорогі колеги!!!

200 кращих шкіл України за результатами ЗНО-2017

Ми на 70-ому місці.

Рейтинг шкіл м. Львова за результатами ЗНО-2017

Ми на 7-ому місці.

Рейтинг шкіл України за предметами ЗНО-2017 р.

З української мови ми на 24-ому місці.

З математики ми на 70-ому місці.

Інформація про смертельні ігри розміщена у рубриці "Безпека в інтернеті".

День відкритих дверей в АRT школі Олега Кульчицького відбудеться 01.10.2017 о 15:00 по вул. Січових Стрільців 11. Вхід вільний, будуть безкоштовні майстеркласи. За посиланням ви зможете детально ознайомитись з інформацією.

/Files/images/арт школа.jpg

/Files/images/вулич тренажери.jpg

Репортаж ТРК Львів про святкування Дня писемності у нашій школі

Все починалося з брами...

Відтепер усі шкільні підручники можна безкоштовно завантажити з онлайн-бібліотеки.

Hallo Freunde! Wir empfehlen Euch nützliche und spannende Links zur Auffrischung der deutschen Sprache. Viel Spaß!

Ознайомтесь із безліч цікавих роликів з You Tube, які записані носієм мови Marija Dobro

Наше шкільне життя
(відеоролики про школу)

/Files/images/крим.jpg

Дитячі клуби запрошують львівських школярів на безкоштовні заняття

Гуртки та секції для дітей у Львові

/Files/images/привітання.jpg

15 червня 2017 р. відбувся звіт роботи директора школи за 2016/2017 н.р. Презентацію звіту та результати голосування вчителів та батьків Ви можете переглянути за цим посиланням.

ghghghg

Ми на карті міста Львова

/Files/images/goethe.jpg

/Files/images/dw.jpg

/Files/images/hueber.jpgOnline-словник Lingvo
/Files/images/Зйомка на весь екран 03.04.2014 223904.jpg
Ми у соціальних мережах/Files/images/Зйомка на весь екран 18.03.2014 210239.jpg

Duden online/Files/images/Зйомка на весь екран 07.02.2015 143224.jpg

Rechtschreibprüfung von DUDEN

Словник Мультітран

Заповніть, будь ласка, анкету на тему "Виявлення жорстокого поводження"

wym-1497294462623

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.