/Files/images/батькам на замітку.jpg/Files/images/покарання.jpg

Як покращити успішність дитини у школі

НЕПОПУЛЯРНО ПРО МОТИВАЦІЮ. ЧОМУ ДИТИНА НЕ ВЧИТЬСЯ?

ЯК ЗАОХОТИТИ ДИТИНУ ДО НАВЧАННЯ? 8 ПОРАД

Як Потрібно і Як Не Можна вчити уроки з дітками

1. Діти повинні вчити уроки самі. Ті, кому не дали шансу в першому класі, не почнуть раптом робити все самі у п'ятому. Від того, що дитина перепише сто чернеток, від того, що мама зірве голос від крику - діти не будуть знати предмет краще. Людина у стресі - не здатна вчитись. Психіка Вашої дитини всього лиш зафіксує, що домашні завдання - це "караул". Дитина захищатиметься в спосіб "нічого не чую". Або почне "видавати" психосоматичні хвороби.

2. Домашні завдання не можуть вбити Ваші стосунки з дитиною. Школа пройде, а Ваші стосунки залишаться на все життя.

3. Не біжіть до репетиторів з перших днів. Ну хоч спробуйте дати дитині шанс.

4. За домашні завдання, як і за навчання, можна мотивувати емоціями, наприклад, поїздкою в кінці чверті. Але не можна мотивувати грішми, потім з цього неможливо буде вибратись.

5. Не карайте за оцінки. Карайте за брехню. За те, що дитина приховала від Вас інформацію про оцінки. Це значно важливіше.

ЯК НАВЧИТИ ДИТИНУ НЕ ПЕРЕБИВАТИ ДОРОСЛИХ. ПРОСТИЙ АЛЕ ДІЄВИЙСПОСІБ

Поради досвідчених педагогів шкіл батькам

Усі діти народжуються вільними і гідними

Як виховати дітей добропорядними людьми

Як допомогти дитині знайти друзів

СЛОВА, ЯКИМИ ВАРТО ЗАМІНИТИ ЗВИЧНІ ЗАУВАЖЕННЯ В СТОРОНУ ДИТИНИ

Сприяйте інтелектуальному розвитку вашої дитини. Завантажуйте різноманітні практичні завдання українською мовою на сайті "Розвиток дитини"

10 ТОП сайтів для розвитку дитини

10 ПРИЧИН ВІДДАТИ ДИТИНУ ДО МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Генератор математичних завдань для молодших школярів

Практичні завдання для початкової школи

Учіть своїх дітей мріяти, а не боятися

/Files/images/1-dytyna-ta-mama.jpg

Цей вчитель ситий по горло поведінкою сучасних дітей. Його пост підтримали тисячі людей.

Кiлькiсть переглядiв: 1981