Що таке благодійність для нас?

Для нашої школи благодійність — це святе діло. Допомагати потрібно завжди. І не тільки тоді, коли хтось просить. В нашому розумінні благодійність — це не якийсь широкий жест. І справа навіть не в грошах. Допомагати потрібно навіть тоді, коли, наприклад, не маєш особливо чим поділитися, але можеш дати гарну пораду, допомогти людині з роботою, врешті, поділитися останнім. Є таке поняття як людяність. Так от — вона притаманна лише справжнім благодійникам. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому.

І в наш нелегкий час стає більше таких людей: добрих і чуйних, небайдужих до чужої біди, непримиренних до зла, людей з добрим серцем і чистою душею.

В Ліцеї № 28 ЛМР минулого року у було проведено 5 благочинних заходів і зібрано приблизно 14864 грн. А саме:

1. 1 вересня .Захід «Підтримай українську армії замість букета квітів на 1-е вересня». Зібрано 5672 грн., надіслано Стеценко (Герасимчук) Сніжані Олегівні, офіцер 80-ої аеромобільної бригади, тел. 093-637-6888, картка Приватбанка 5168 7572 6899 4136. Підтверджувальні документи: Лист-звернення із зазначенням контактних осіб (Стеценко (Герасимчук) Сніжана Олегівна), розписка зібраних коштів, підписана батьками та дітьми школи, чеки Приватбанку.

2. 11 вересня. Збір коштів на потреби воїнів АТО. Зібрано 1299 грн. Підтверджувальні документи: розписка зібраних коштів, підписана дітьми школи та розписка про передачу коштів ГО «Вірні народу» з печаткою та підписом Іваніва Романа.

3. 5 жовтня. Допомога випускнику школи Сопункову Олексію Олександровичу, воїну АТО. Зібрано 2093 грн. Підтверджувальні документи: розписка зібраних коштів, підписана дітьми школи.

4. 25 листопада. відбувся Благочинний ярмарок солодощів "Подаруй життя солдату". Зібрано 5417 грн. Мама учнів Єлісєєвих доклала 383 грн. і на суму 5800 грн. закуплено 100 голок для анестезії, які передано у Військово-медичний клінічний центр західного регіону (військовий госпіталь). Учні початкових класів виготовляли листівки. Учні приносили подарунки (кава, цукерки, чай, шоколадки), які були відправлені військовим в зону АТО на передодні Дня Святого Миколая. Підтверджувальні документи: документи: акт прийому-передачі, рахунок-фактура.

5. 6 грудня. участь у благодійному новорічно–різдвяному ярмарку «Даймо надію» організований Дипломатичним Клубом Львова з метою збору коштів для Благодійного фонду «Даймо надію», що опікується дитячим домашнім госпісом для важкохворих і невиліковних дітей Львова та області. Діти продавали випечені власноруч солодощі, виготовлені свічки свічки, жовто-блакитні стрічки, ангели-обереги.

У пошуках багатства, слави та визнання ми іноді не помічаємо таких вічних цінностей, як дружба, кохання та довіра. Але дуже важливо, щоб кожен із нас завжди пам’ятав, що необхідно виховати в собі людину. Потрібно зуміти виховати у собі людську душу. Людина, що прийшла на допомогу іншим, ризикуючи власним життям, - це духовно красива людина. Якщо вона у тяжку хвилину дасть корисну пораду, підтримає у біді, - така людина добра, правдива, совісна, не байдужа до зла, а отже, й духовно красива. Тільки такі люди можуть займатися благодійністю.

Дарунки наших дітей дійшли до героїв

На передодні Дня Святого Миколая учні початкових класів передали свої малюнки та солодощі воїнам АТО. Приємною несподіванкою ми отримали фотографії, на яких наші герої тримають в руках малюнки учнів, які хочуть підтримати дух наших захисників та долучитися, таким чином, до перемоги. Слава Україні!

Галереї "Дарунки дійте воїнам АТО"

Участь школи у новорічно–різдвяному ярмарку

«Даймо надію»

У Львові 8 грудня. відбувся благодійний новорічно–різдвяний ярмарок «Даймо надію» організований Дипломатичним Клубом Львова з метою збору коштів для Благодійного фонду «Даймо надію», що опікується дитячим домашнім госпісом для важкохворих і невиліковних дітей Львова та області, які мають термінальну стадію онкологічної хвороби.

Галереї "Благодійний ярмарок "Даймо надію""

Ліцей №28 ЛМР також не стояла осторонь та за запрошенням почесного консульства Німеччини наші учні взяли також активну участь у цій події.

Акція, в якій взяли участь понад дві тисячі львів‘ян відбулась в приміщенні Національного академічного українського драматичного театру ім. М.Заньковецької за сприяння дирекції згаданого закладу культури.

Загалом, організаторам ярмарку вдалось зібрати завдяки проведеній акції коштів на загальну суму 126554 грн. 50 коп.Представники Благодійного фонду «Даймо надію» планують використати ці гроші для закупки найнеобхіднішого обладнання.

Члени дипклубу нашого міста щиро сподіваються на те, що їм вдалось привернути увагу громадськості Львова та керівництва органів влади у сфері охорони здоров‘я до проблеми створення в регіоні дитячого госпісу, а також хоча б незначною мірою допомогти важкохворим дітям та їхнім родинам.

Галереї "Військовий госпіталь"