Під спільним дахом 28-ої школи

За період існування Львівської ССЗШ № 28 заклад випустив тисячі своїх вихованців. Доля, життєвий шлях кожного випускника школи, на нашу думку, це той лакмусовий папірець, по якому ми звіряємо результати нашої спільної роботи. Спільної роботи самого учня - випускника, батьківської громадськості, педагогічного колективу школи.

На наше глибоке переконання, кожен випускник нашого навчального закладу одержав у ході нашої спільної роботи, виходячи з власних можливостей, гідні умови старту у доросле життя. На традиційних, щорічних зустрічах випускників школи ми, нинішнє покоління учнів, вчителів школи з гордістю констатуємо, що наші випускники з гідністю витримують найголовніший життєвий іспит – іспит на людяність, вірність своїй школі, іспит на самореалізацію у дорослому житті.

Випускники школи минулих років, що досягли значних результатів у своєму становленні, є прикладом для нинішнього покоління учнів школи, прикладом того, що немає нездійснених мрій, а є наполегливість у їх здійсненні, досягненні мети.

Пропонуємо Вашій увазі фотоальбоми випускників різних років. Цікаво буде прочитати також Ваші відгуки. Приємного перегляду!

Кiлькiсть переглядiв: 2069

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.