Вчителі відкривають двері. Входиш ти сам.

(Китайська приказка)

У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах учнів. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків- учителів – все своє життя. Адже в кожному прожитому у школі дні було щось неповторне, незабутнє, що лишає у кожній душі свій відбиток. Праця вчителя в усі часи була в пошані, оскільки покликана нести людям найголовніше багатство – знання. У кожного з нас був вчитель, який пробудив жагу до знань, був другом і порадником.

У сучасному словнику можна прочитати, що вчитель – це людина, яка є авторитетом у певній галузі, яка впливає на інших, передає їм свій досвід, знання, служить їм взірцем. Без сумніву, вчителем бути нелегко. Скільки йому доводиться невтомно працювати, аби навчити дітей різних наук, допомогти пізнати світу у всьому його різнобарв’ї!

Пропонуємо Вашій увазі побачити вчителів не тільки сьогодення, а й давно минулих років. Приємного перегляду та гарних згадувань!

Кiлькiсть переглядiв: 2525

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.