Ліцей №28 Львівської міської Ради

Загальна інформація

Станом на 1 вересня 2022 р. у ліцеї навчається 895учнів. Виробнича потужність ліцею 700 учнів.

Мова освітнього процесу - українська.

У ліцеї поглиблено вивчається німецька мова. Ліцеїсти мають можливість здобути у навчальному закладі Німецький мовний диплом І та ІІ ступені Конференції міністрів науки Німеччини.

Умови доступності ліцею для навчання осіб з особливими освітніми потреби: у ліцеї немає класів з інклюзивною формою навчання. Але навчальний заклад та вчителі готові до відкриття таких класів.

Ліцей не надає додаткових освітніх послуг.

Ліцей не має гуртожитку для проживання учнів.

Додаткові освітні послуги ліцей не надає.

У 2022/2023 н.р. у ліцеї буде проводитись внутрішній аудит якості освіти.

З Правилами поведінки здобувача освіти в ліцеї №28 можете ознайомитись за цим посиланням.

Територія обслуговування, закріплена за ліцеєм, та Положення про зарахування є у рубриці "Для батьків першокласників".

/Files/images/Зйомка на весь екран 20.03.2014 222334.jpg

Для перегляду довоєнної історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Коновалова ЛюдмилаКоновалова Людмила