Шкільна бібліотека – це центр інтелектуального життя школи, адже без неї навчально-виховний процес уявити неможливо. Бібліотека нашої школи – це не просто «банк книг», - це своєрідне дзеркало, яке відбиває шкільне життя взагалі. Тут постійно проводяться книжкові виставки, обговорюються ті чи інші проблеми, відбуваються зустрічі. Також варто зазначити, що активну участь в роботі бібліотеки беруть учні школи, які систематично здійснюють перевірку стану збереження книг, організовують бібліотечні уроки, тематичні вечори, тобто всіляко допомагають бібліотекарям. Така злагоджена робота бібліотеки, вчителів та учнів допомагає постійно покращувати результативність навчально-виховного процесу, а, отже, робить наше перебування у школі змістовнішим, цікавішим, пізнавальнішим.

Шановні друзі,
будь ласка, не забувайте, що для ваших послуг є Центр навчально-методичної літератури Гете-інституту в Україні (каб. 13).

Унікальною та вже звичною можливістю стає використання електронних підручників. На цьому сайті http://www.ex.ua/80588567?r=78592805 або за цим посиланням ви потрапите у віртуальну бібліотеку, де на вас чекає безліч книг.

Шановні батьки, учні, вчителі,

давайте разом формувати електронну базу підручників. Насамперед, це економія бюджету сім'ї, по-друге, зменшиться вага шкільного рюкзака.

Отже, за цим посиланням розміщені списки підручників по класах 1-3, 6-11. Слід додати, що підручники для 4-го та 7-го класів з'являться у новому навчальному році. Але спільними зусиллями ми будемо шукати і ці підручники в електронній формі.

Посилання на електронні підручники

Електронні бібліотеки в Інтернеті