Школа ім. Фріда Леві, м. Ессен, Німеччина

/Files/images/фріда.jpg

Партнерство з Фрайбургом

У 2000 році був заключений договір про партнерство між ЛССЗШ № 28 і Гете -гімназією м. Фрайбург.Головною метою цього партнерства є покращення двостороннього взаєморозуміння між молоддю європейських країн.
Співпраця підтримується через
-учнівське листування,
-проведення спільних конференцій ,
-обмін між учнями і вчителями ,
-обмін інформаціями у різних сферах науки і культури.
Завдяки програмі обміну учні мають можливість познайомитись з країною та людьми.

Всі учасники обміну виступають послами у дружній країні і там презентують власну країну .Учні проживають у сім"ях , де мають змогу вчитися один від одного і взаєморозвиватися.Великою перевагою для українських школярів є покращення іудосконалення знань з німецької мови .Тому постійно зростає число учнів , зацікавлених у програмі обміну між двома навчальними закладами України та Німеччини.

/Files/images/гете гімн.jpg

Гімназія ім. Гете, Фрайбург, Німеччина