ДПА у 4-ому класі

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30.12.2014 №1547 та наказу Міністерства освіти і науки України №94 від 08.02.2016 Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 начальному році

Підсумкові контрольні роботи у 4-х класах відбудуться:

• з читання - 12 травня (2 урок 4-А, 3 урок 4-Б)
  • з української мови - 17 травня (2 урок 4-А, 3 урок 4-Б)
  • з математики - 18 травня 3 (урок 4-А,Б)

Оцінювання підсумкових контрольних робіт здійснювати відповідно до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів, затверджених 20.08.2008р. Наказом Міністерства освіти і науки України № 755.

ДПА у 9-ому класі

Проведення ДПА в основній школі у 2016 році (9 клас)

ДПА-2016 з математики в основній школі (9 клас)

ДПА-2016 з української мови в основній школі (9 клас)

ДПА-2016 з іноземних мов в основній школі (9 клас)

ДПА у 11-ому класі

Проведення ДПА в старшій школі у 2016 році (11 клас)

ДПА-2016 з іноземних мов в старшій школі (11 клас)

До уваги учнів 11-го класу!

3 квітня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України за участю заступника Міністра освіти і науки України Павла Полянського відбулася презентація додаткового параграфу з історії України для учнів 11-х класів та методичного матеріалу для вчителів «Про Революцію Гідності та агресію Росії проти України».

Додатковий параграф про Революцію Гідності та агресію Росії проти України ви знайдете у прикріплених файлах внизу сторінки або за цими посиланнями - параграф та агресія Росії.

Галереї "Революція гідності"

Увага! Частина питань про зазначені події передбачена також в цьогорічному зовнішньому незалежному тестуванні з історії України.

Шановні дев'ятикласники!
У прикріпленому файлі ви знайдете білети на ДПА. Бажаю успіхів!

Дякуємо у технічній підтримці учням 9-Б класу Єлісєєву Юрію та Фільцу Левкові.