Дзвони Чорнобиля

30-річчя Чорнобильської трагедії у Львівській ССЗШ № 28 відзначили по-особливому. З самого ранку на першій перерві відбулася шкільна лінійка, під час якої учні долучилися до міської акції «Дзвони Чорнобиля».

У вестибюлі школи батьки, вчителі, учні мали змогу оглянути виставку дитячих малюнків «Чорнобиль – наш біль та наша пам’ять».

Галерея "Чорнобиль-2016"

Актова зала нагадувала всім про сумні події 26 квітня 1986 року. Виступи учнів з різних класів школи: і вистава, і вірші, і, навіть, танцювальна композиція, - заставили всіх задуматися над небезпекою, яка може загрожувати людству при неправильному підході використання атомної енергії.

Наслідки та уроки Чорнобиля - лейтмотив виховного заходу, який було проведено і на якому виступили запрошені гості, учасники тих подій, а саме пан Сергій Кузько, ліквідатор аварії ЧАЕС, та пан Тарас Федорич, член ГО «Молодь Чорнобиля».