Учні 28-ої школи приймають гостей з м. Нюрнберг (Німеччина)

Учні 28-ої школи приймають гостей
з м. Нюрнберг (Німеччина)

Незважаючи на літні канікули, учні 28-ої школи приймали однолітків з Німеччини з м. Нюрнберга. Програма по обміну школярів відбуваються за сприянням Міністерства закордонних справ Німеччини. Тем для обговорення є безліч - «Національна ідентичність», «Упередження на особистому рівні», «Руйнування стереотипів» і т.д.

Галерея "Українсько-німецький проект (Львів-Нюрнберг)"

Учні школи ім. Рудольфа Штайнера та гімназії ім. Зігмунда Шукерта ознайомляться з пам’ятками архітектури Львова, Києва, Харкова. У Харкові до українсько-німецької групи приєднаються учнів Харківських шкіл, які не тільки будуть разом відпочивати, а й брати участь у спільних міні-проектах у Нюрнберзькому Домі.

Учні 28-ої школи з нетерпінням чекають поїздки у Нюрнберг, яка відбудеться в листопаді цього року.