У гостях на Андріївських вечорницях у Львові

По припорошених снігом вулицях Львова ми їдемо у гості. Шестикласники хвилюються – це ж перші у їхньому житті дорослі Андріївські вечорниці,

Ось і Львівська середня школа № 40. На порозі нас зустрічає господиня - пані Галина, директор школи. Ми крокуємо коридорами-музеями, роздивляємося експонати етнографічних експозицій: рушники, кераміка, вишиванки, картини... Піч, посуд… Учні живуть серед цієї краси. Усе дихає духом української старовини.

Галерея "У гостях на Андріївських вечорницях-2016"

А самі вечорниці! Учителі та учні разом співають, розігрують сценки, дівчата танцюють. А хлопці теж вливаються в український запальний танок…

Дають і нам слово. Ми даруємо господарям колядки і щедрівки українською, німецькою та англійською мовами. На столах, накритих тканими скатертинами, пампухи, узвар, вареники. Усі частуються, кругом веселощі!

Пора й додому. І знову засніжені вулички Львова - ми колядуємо.