Повернутися до звичайного режиму
FacebookПідписатися на RSS

Молода Школа Відеоблоґу

Львівська організація світового альянсу YMCA разом зі студією "Дві Сімки" започатковує Молоду Школу Відеоблоґу, де львівські школярі зможуть навчитися основам роботи з відео: сценаріям, зйомкою, монтажем, творенням своїх каналів.

Для нас важливо, щоб підлітки мали можливість розповідати про свій погляд на світ, своє покоління, суспільство. А ще для нас важливо, щоб в Інтернеті було більше якісного україномовного наповнення. Бо без нього наші підлітки і далі залишатимуться у віртуальному "русском мірє".
Якщо знаєте школярів, для яких цікаво працювати з відео та почати професійно вести свій відеоблоґ - розкажіть їм про цю можливість!

У Львові створять Молоду Школу Відеоблоґу

Основна мета - популяризація української мови у YouTube.

Тут школярі зможуть розробити ідею свого каналу та його стилістику. Писати сценарії. Навчитись основам знімання (відео, звук, освітлення) та монтування.Створити свій YouTube-канал та дізнатись про можливості його промоції.

Упродовж навчання будуть проводитись зустрічі з українськими відеоблоґерами та творцями медіа-проектів. На завершення, Школа запускає YouTube-канали своїх учнів та дає перший поштовх для їх піару.

Вік учнів:14-17 років.

Тривалість навчання:1 березня - 12 травня

20 занять:щопонеділкатащочетвергаіз 16:00 по 18:00

Місце:YMCA Lviv (пл. Петрушевича, 3 офіс 308)

Внески за участь:700 грн за 2,5 місяці (це лише 35 грн за заняття).

Ці кошти будуть витрачені на чаювання та запрошення відеоблоґерів з інших міст України. При внеску за весь курс - 10% знижки.

Як потрапити до Школи Відеоблоґу?

1.зняти відео до 3 хв із розповіддю про себе та ідею свого майбутнього каналу.

2.відправити відео до 20 лютого 2018 р. на адресу ymca.lviv.ua@gmail.com.

До першого набору потраплять 20 учнів.Відповідь надійде 23 лютого на скриньку.

Чому це важливо:Українська культура має бути сучасною! У нас дуже мало україномовних YouTube-каналів, цікавих, якісних, корисних. Разом із професійними операторами, сценаристами, режисерами, ми створимо зразок відеоблоґів, який будуть наслідувати підлітки з усієї країни.

!!! Наші відеоблоґи ведуться українською мовою.

Організатори Школи:

YMCA Львів-львівська організація, яка є частиною світового альянсу YMCA , що нараховує близько 30 млн. членів у понад 130 країнах світу.

Студія звукозапису«Дві Сімки»- осередок створений для поширення та популяризації української мови у мережі Інтернет: україномовне озвучення,підтримка аудіо проектів та молодих музикантів.

Програма здійснюється за фінансової підтримки YMCA м. Орхус (Данія).

БІЛЬШЕ інформації у ПРИКРІПЛЕННЯХ.

Контакти:

www.facebook.com/youngvlogschool

www.facebook.com/ymcalviv

www.ymca-lviv.org

ymca.lviv.ua@gmail.com

+38 (068) 359-49-48

Кiлькiсть переглядiв: 151

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.