Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали»

«Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді" та Львівський національний університет імені Івана Франка, щорічно проводять конкурс юних дослідників, щоб залучити учнів 1–11-х класів до поглибленого вивчення хімії та суміжних дисциплін і сформувати в них наукові основи та практичні навички проведення дослідження. Цьогоріч учасником конкурсу став учень 8-Б класу Сидорчук Дмитро. Дмитро зумів зробити дослідження про види, кольори, світло та блиск топазів, створити кристалічну гратку та його дифракціограму. Розповідав цікаві факти про топази та їх родовища в Україні.

Конкурс було проведено у 2 етапи. У першому етапі було написання тез, 2 етап - наочний. З 2500 учасників тільки 10 отримало призи, включаючи нашого учня Сидорчука Дмитра (6 місце). Вітаємо Дмитра з перемогою, та бажаємо подальшого розвитку!