Почесна місія

Почесна місія для Кечур Дарини,
учениці 11-го класу

/Files/IMG_0100.JPG

3 квітня 2014 року у великій сесійній залі Львівської міської ради представники міської влади, депутатського корпусу та громади Львова зібралися на урочистому засіданні з нагоди відзначення 24-ї річниці підняття національного синьо-жовтого прапора над міською Ратушею. Урочистості завершились церемонією підняття прапора над вежею.
Почесну місію підняття прапора над міською Ратушею виконали депутати попередніх скликань, учень фізико-математичного ліцею та учениця нашої школи Кечур Дарина.

/Files/images/Зйомка на весь екран 03.04.2014 225212.jpg

• Рената Романівна Буяк

2014-04-07 11:23:20

Даринка - молодчинка! І гарно вчиться - є переможцем не однієї предметної олімпіади, і вихована, скомна, уважна, старанна. Це велика честь виконати місію урочистого підняття прапора над містом Лева, над Україною. Вітаю і бажаю на майбутнє бути успішною, щасливою і нести славу собі та тим, хто поряд!...