До бібліотеки 3-Б клас покликав Нестор Літописець

3-Б клас ліцею № 28 ЛМР під орудою свого класного керівника Оксани Куляби невипадково саме 9 листопада у святкових строях вирушив до Львівської обласної бібліотеки для дітей. Саме так школярі відзначили День української мови та писемності, що збігається із Днем вшанування Нестора Літописця.

А цього дня дітлахам про Нестора Літописця у бібліотеці розповідали чимало. Ще б пак! Адже саме цей монах Києво-Печерського монастиря є послідовником творців слов’янської писемності Бориса та Гліба і першим давньоруським письменником та літописцем, автором ( за деякими версіями – упорядником) «Повісті врем’яних літ» ( «Повісті минулих літ»). Твору, що є найдавнішою пам’яткою історіографії та літератури українців.

І школярам було справді цікаво. І не лише через розповідь про Нестора Літописця. А через можливість послухати щось цікаве про рідну мову, погратися у тематичні ігри, позмагатися, розповісти друзям і слухачам, що самі знають про мову, поспівати пісень. Свято вдалося!

/Files/images/3b/1.JPG/Files/images/3b/3.JPG/Files/images/3b/6.JPG