«Соборна і Єдина»

Україно, соборна державо,

Сонценосна колиско моя.

Ще не вмерла й не вмре твоя слава,

Завойована в чесних боях.

11 лютого 2019 року на відзначення 100-ої річниці від дня проголошення Злуки українських земель у ліцеї було проведено тематичний захід «Соборна і Єдина». Літературно-музичну композицію підготовлено вчителем історії та заступником директора з виховної роботи Гордоном М.С. та учнями 5-их класів. Під час свята учнями було складено пазл «Карта України», розкрито внесок кожного регіону в історичну та культурну спадщину нашої держави. Учасниками свята був хор учнів початкової школи під керівництвом вчителя музики Гладик І.М. Гостями свята були сестра Героя Небесної Сотні Ірина Ільків, представники департаменту культури Львівської обласної державної адміністрації, працівники Музею визвольної боротьби України. Після свята на четвертому поверсі ліцею була урочисто відкрита музейна виставка про Героїв Небесної Сотні.

Галерея "Злука 5 класи"