Він був як полум'я

19 березня у нашому ліцеї відбулася літературна вітальня "Він був як полум'я", присвячена 205 річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Учасниками свята були учні 5Б, 8А, 8Б, 9А та 11А класів.

Мета зустрічі з глядачами - розповідь про Генія, якого було послано українському народу для воскресіння його національної свідомості, а водночас про звичайну людину з її болями та тривогами. Учасники вітальні хотіли розкрити особистість Кобзаря як сучасного для них поета.

Матеріалом для виступів учнів стали роздуми львівської письменниці Марії Чумарної та поетеси Наталії Давидовської. Вони читали вірші наших відомих сучасників Івана Драча, Ліни Костенко, Леоніда Кисельова, Віталія Коротича.

Учениця 8А класу Меланія Богонос представила свою поезію "Доля", а Мотря Тирпич, її однокласниця, портрет Тараса Шевченка в модерному стилі.

У мотивах своїх улюблених співаків діти знайшли відгомін бурхливого життя Великого Тараса. Звучали сучасні пісні у виконанні квартету 9А класу, ансамблів 8А та 5Б класів.

Презентацію - супровід підготувала учениця 9А класу Бучковська Дарія.

Музичний супровід на фортепіано - учні 9А класу Басараб Данило та Голубець Катя.

Галерея "Він був як полум'я"