Співпраця із Львівською ССЗШ №100 та Ліцеєм №28 ЛМР

7 травня учні 6-Б класу ліцею 28 відвідали своїх ровесників Львівської спеціальної середньої загальноосвітньої школи №100 для незрячих дітей. Зустріч відбулася в рамках соціального проекту “Школа нових можливостей”, започаткованого в цьому році. Це був незвичайний урок німецької мови. Вчителька німецької мови Львівської ССЗШ №100 Марія Богданівна підготувала і провела майстер-клас з виготовлення екологічних солодощів - цукерок із сухофруктів та шоколаду. Діти спочатку познайомилися німецькою мовою, а потім їм дали матеріали та завдання, яке вони спільно виконували. Доки цукерки застигали в холодильнику, діти оформляли бутерброди, розповідаючи, знову-таки, німецькою мовою, що вони накладають, як оформляють, які інгредієнти використовують.

Галерея "Співпраця з ССЗШ №100 та Ліцеєм №28 ЛМР"

Зворушливою була співпраця діток, взаємодопомога, взаємопідтримка. Та найсмачнішим і найсолодшим було завершення такого уроку - частування чаєм та тим, що виготовили своїми руками. Учні ліцею пригощали своїх нових друзів цукерками, які принесли з собою. Марія Ярославівна, вчителька німецької мови ліцею, запросила свою колегу та учнів ЛССЗШ №100 відвідати 15 травня урок-виставу “Попелюшка”.