Регіональний конкурс "Молодь дебатує"

Регіональний конкурс "Молодь дебатує!"

16 грудня 2021 о 11:00 у Ліцеї 28 ЛМР буде відбуватися регіональний турнір проєкту «Молодь дебатує»-2021 в Україні. За путівку до Всеукраїнського півфіналу змагатимуться учні та учениці Вінницької, Львівської, Франківської та Хмельницької областей.

Реалізацію проєкту взяла на себе партнерська організація Internationales Haus Sonnenberg (Німеччина), яка сприяє міжнародному співробітництву та демократичній освіті. Проєкт проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Цей проєкт спрямований на розвиток демократії через навчання молоді критичному мисленню та толерантності, дискутуючи на суспільно важливі теми.