„Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!», – За вас правда, за вас слава І воля святая!”

Тарас Шевченко... Син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витриваості для кожного громадянина підневільної України, символом українського національного руху та відродження українські патріоти поклялися боротися за здійснення Шевченкового заповіту, за відновлення української державності.

Зараз його слово правди, слово віри допомагає нам у боротьбі за волю України

„Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає!», –

За вас правда, за вас слава

І воля святая!”

Отож ,учні початкової школи Ліцею 28 ЛМР підготовили святковий захід до Дня народження Великого Кобзаря. У святі взяли участь учні 2-гих класів: Петрушак Андрій, Лупак Марта, Жмурко Устим, Степанюк Дзвінка ,Голяка Уляна, Мармуляк Марія, Крутікова Міла, Кучма Божена, Нарольський Ярко та учень 3-го класу- Матвійчук Тадей.

Дякуєм усім батькам та учням!!!

Відео з привітанням дітей За посиланням