«Миколай у камуфляжі»

Святий Миколай в цьому році радував не тільки діток, а й наших дорогих захисників – воїнів ЗСУ. Тому і називався «Миколай у камуфляжі». Учні Ліцею № 28 ЛМР взяли участь в міській акції під такою ж назвою.

До акції долучились учні і батьки, а також вчителі. Учнівська рада ліцею займалась збором солодощів та інших продуктових наборів, а також формувала подарункові ящики і передавали через Центр професійного розвитку м. Львова на передову.

Взяли ми участь і в іншій акції «Миколай для воїна», яку оголосив міський учнівський парламент. Передали подарунки від миколая через «Галицьке юнацтво».

Нехай нашим захисникам буде трошки тепліше від гарячого чаю та цукерок, а особливо нехай зігрівають їх наші дитячі серця. Ми з Вами, наші дорогі воїни! Слава Україні! Слава ЗСУ!

«Миколай у камуфляжі» «Миколай у камуфляжі»