Навчальна екскурсія - важливий засіб освіти, виховання і профорієнтації учнів.

1 лютого учні 10-Б класу з вчителем хімії Виноградовою Іванною Сергіївною вийшли за межі класного приміщення кабінету хімії і провели цікавий урок-екскурсію в стінах хімічного факультету ЛНУ імені Івана Франка. На цьому уроці учні зустрілися з реальним хімічним світом неорганічної та органічної хімії, дізнались про видатних хіміків університету, зустрілись з деканом факультету доцентом Григорієм Дмитрівим, який радо прийняв відвідувачів і подарував "Живу книгу історій успіху" випускників хімічного факультету. Учні відвідали також науково-дослідну лабораторію з її надсучасним та дорогим обладнанням, в супроводі науковців зробили аналіз особистих речей та ознайомились з фізичними властивостями різних речовин.

/Files/images/102/зображення_viber_2023-02-02_22-41-26-655.jpg