Перемога у конкурсі "Ні насильству у школі!"

/Files/images/Зйомка на весь екран 06.04.2015 220136.jpg

АНДРІАНА ІМШЕНЕЦЬКА навчається в 5-В класі, їй 10 років. Нещодавно вона стала переможницею конкурсу малюнків « Ні насильству в школі» і отримала II місце з 60 плакатів. Наставником до участі у цьому конкурсі була для неї вчитель світової літератури і психолог ЛССЗШ № 28 ШИШКО ІРИНА ФЕДОРІВНА. Для Андріанки, перемога була великою несподіванкою, але водночас і великою радістю! Дівчинка дуже любить малювати і мріє вчитися у школі Олекси Новаківського. Своєю творчістю і талантом вона завдячує мамі, яка є художником-дизайнером. Андріана дуже щаслива, що її роботу оцінили і це їй дає натхнення творити далі, тільки шкодує про те, що не має фотографії цього плакату. Класний керівник ГЛОВА ІРИНА МИРОСЛАВІВНА, директор школи ЛОЗЕНКО ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ і всі вчителі та учні школи пишаються Андріанкою і бажають їй нових досягнень і перемог! Щасти тобі !!!!!