Екскурсії Львовом

Пішохідна екскурсія «Вуличками старого Львова»

Екскурсія середньовічною частиною міста. Ви дізнаєтесь про життя давнього міста, відвідаєте площу Ринок – серце середньовічного Львова та почуєте історії найвідоміших будинків, що розташовані тут. Побуваєте у руському, єврейському, вірменському та польському кварталах міста. Почуєте легенди Оперного театру та дізнаєтесь де тече знаменита річка Полтва.

Автобусна екскурсія «Львів через шибку автобуса»

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте відомі місця Львова, які знаходяться на віддалі від центру міста, тому їх важко обійти пішки. Автобус забере групу прямо біля школи і вкінці екскурсії доставить дітей назад.

Ця екскурсія передбачає три зупинки – біля церкви Св. Юри, гори Високий Замок та Личаківського цвинтаря. Вам детально, а головне цікаво та емоційно розкажуть про ці об’єкти, а також про Львівський університет, Львівську політехніку, Будинок Вчених та палац Потоцьких та ін.., повз які Ви будете проїжджати під час екскурсії.

Підземний Львів

Пропонуємо Вам познайомитись з таємничим світом підземного Львова. Ви побуваєте у місцях, які сховані від людських очей під шаром грунту та історії. Ви відвідаєте найстаріші підземелля Львова, які знаходяться під колишнім Домініканським монастирем і перенесетесь у 13 ст. – період правління князя Лева. Побуваєте у підземеллях Єзуїтського костелу – у 17 ст. та будинку 14 ст., який знаходився на місці храму. Також відвідаємо аптеку-музей – найдовговічнішу аптеку Львова з лабораторією алхіміка та підземеллями 15 ст.

Храми Львова

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найвідоміші та найбільш старовинні храми центральної частини міста. Ви побуваєте у Латинській катедрі, збудованій у далекому 14-15 ст., дізнаєтесь про особливості римо-католицького обряду. Відвідаєте Вірменську Апостольську церкву, найстаріша частина якої походить з 1363 р., а також Руську Успенську церкву, яка була релігійним, освітнім центром та центром громадського життя українців у Львові. Також побуваємо у церкві Св. Євхаристії – більш знаній як Домініканський собор, у Бернардинському та Єзуїтському соборах та церкві Преображення Господнього. Ви дізнаєтесь про найвідоміші монаші чини греко-католицької церкви та ордени римо-католицького обряду.

Личаківський цвинтар

Запрошуємо Вас відвідати знаменитий Львівський некрополь. Личаківський цвинтар – це кладовище-музей. Тут поховані такі знамениті львів’яни, як Іван Франко, Ігор Білозір, Станіслав Людкевич, Соломія Крушельницька та Володимир Івасюк. Ми відвідаємо головну алею, де поховані знамениті особистості, побуваємо на Полі Почесних Поховань, де спочивають борці за волю України 20-21 ст., а серед них і герої Майдану. Також побуваємо на найстарішій частині цвинтаря – кін. 18 – поч.. 19 ст.

Екскурсія до Львівської Опери

Львівський театр опери та балету вважається одним з трьох найкрасивіших в Європі. Під час екскурсії Ви познайомитесь з історією будівництва театру, познайомитесь з легендами Львівської Опери, а також побуваєте у розкішному вестибюлі, оздобленому мармуром та золотом, дзеркальному залі та захоплюючому залі глядачів. Відвідати Оперний театр можна за 1 годину до початку вистави. Як правило, екскурсія є прелюдією до вистави, але можна відвідати театр і без екскурсії.

Екскурсії Львівщиною

Золота підкова Львівщини

Найпопулярніший туристичний маршрут Львівщини. Ви відвідаєте три замки: Олеський замок – одна з найдавніших фортець Львівщини. З цим замком пов’язана доля Богдана Хмельницького та польського короля Яна Собеського. Підгорецький замок – один з найзагадковіших палаців України. Замок будувався як відпочинкова резиденція, а зараз він відомий легендами про привидів. Золочівський замок – родинна фортеця сім’ї Собеських. Могутня твердиня з потужними оборонними стінами, Житловим та Китайським палацом всередині.

Королівська Жовква та Крехівський монастир

Містечко Жовква вважається другим за красою на Львівщині після Львова. Його називають «ідеальним містом», адже воно було споруджене з максимальними зручностями для городян, а тривалий час також слугувало улюбленою резиденцією польського короля. Ви побачите Жовківський замок, красиву площу Вічеву, дерев’яну церкву 17 ст, збудовану без жодного цвяха. Ми побуваємо у греко-католицькому храмі Серця Ісусового з чудовими розписами поч.. 20 ст. та мощами Св. Партенія – покровителя Жовкви. Побуваємо у костелі Св. Станіслава, де поховані магнатські родини Жолкевських та Собеських. Також ми завітаємо до відомого паломницького центру – Крехівського монастиря. Ми відвідаємо храм 18 ст., побачимо чудотворні ікони, а також здійснимо похід через ліс до давніх монаших печер, де оселились перші монахи, та джерела зі святою водою.

Наскельна фортеця Тустань та водоспад Кам’янка

Під час цієї екскурсії Ви побуваєте у найгарніших куточках львівських Карпат. Ми відвідаємо Національний природний парк «Сколівські Бескиди», де побачимо водоспад на річці Кам’янка, здійснимо похід до «Мертвого озера», поп’ємо цілющої води.

Також ми побуваємо на знаменитих скелях «Тустані». Ці скелі утворились близько 50 млн. років тому і вийшли на поверхню з морського дна. У часи Данила Галицького тут була могутня дерев’яна фортеця, сліди якої ми побачимо. Також тут знаходилась давня соляна митниця, де чумаки сплачували мито за сіль. Тому скелі так і називаються – від словосполучення: «Тут стань».

Скелі Довбуша та Гошівський монастир

Ми відвідаємо знамениті скелі села Бубнище. Вона сягають висоти 20-30 м і здіймаються прямо посеред лісу. На протязі віків вітер та вода придали скелям чудернацьких форм. Часто на них можна побачити обличчя людей або тварин. Ми здійснимо похід поблизу найвідоміших скель, пройдемо через ущелину «Чистилище» та відвідаємо основний масив скель зі справжніми печерами, зробленими людиною. Також ми побуваємо у знаменитому Гошівському монастирі з чудотворною іконою Божої Матері.

Замки срібної підкови: Старе Село, Свірж та Унів

Ви відвідаєте менш відомі, проте також надзвичайно цікаві та миловидні фортеці Львівщини.

Перша і найбільш зруйнована фортеця на нашому шляху – це замок у Старому Селі 17 ст. Він був одним з найбільших на території всієї України, а побудував його князь Владислав Острозький-Заславський для захисту своїх володінь від татар.

Свіржський замок – один з наймальовничіших на Львівщині. Він походить з 16 ст. і саме тут відбувались зйомки радянських «Мушкетерів». Замок був не лише потужною оборонною фортецею, яка вистояла турецьку навалу 1672 р., а й чудовою відпочинковою резиденцією.

Унівський монастир – одне з найстаріших відпустових місць України. Перший монастир тут постав ще у 14 ст.. За легендою лицар Лагодовський страждав від страшних болей в ногах. Якось у вісні йому явилась Божа Матір і наказала помити ноги водою з місцевої криниці. Лицар вмить зцілився. Він і побудував тут храм у 16 ст. А у кінці 19 ст. митрополит Андрей Шептицький передає цей монастир монахам студитам. В монастирі є унікальна чудотворна ікона Божої Матері, з якою пов’язані неоднократні зцілення.

Олеський замок та Почаївський монастир

Спочатку наша мандрівка пролягатиме на північ Львівщини, де знаходиться найдавніша фортеця області – Олеський замок. Перша згадка про нього датується ще 1327 р. Замок відігравав роль прикордонної фортеці між Польським Королівством та Великим Литовським князівством, а також захищав ці терени від монголо-татар. Найбільшого розквіту замок набув у 17 ст., коли його розбудовою зайнявся Іван Данилович. В стінах фортеці перебували польський король Ян Собеський, його дружина королева Марисенька та Богдан Хмельницький. Зараз замок вважається одним з семи чудес України в категорії замків та фортець, а також тут чудова експозиція картин, ікон, мебелі та інтер’єрів 14-18 ст.

Далі наш шлях пролягатиме через Броди та Радивилів до Почаєва, де знаходиться знаменита Почаївська Лавра – одна з найбільших православних святинь України. Саме тут у 13 ст. двом монахам Антонію і Феодосію Печерським явилась Божа Матір і залишила на скелі слід своєї стопи. Цей слід, разом з чудотворною іконою Божої Матері та нетлінними мощами Св. Іова та Амфілохія являються святинями, побачити і помолитись до яких приїжджають мешканці з України та іноземних держав.

Стежками Галицького Прикарпаття

Рогатин, Крилос, Івано-Франківськ

Пропонуємо Вашому огляду нестандартну екскурсію містечками Галицького Прикарпаття. На нашому шляху ми проїжджатимемо через Старе Село, де знаходяться руїни одного з найбільших замків на території України, а також через П’ятничани, де зберігся унікальний оборонний донжон 14-15 ст. (оборонну вежу) графів Сенявських, яка захищала їхні володіння від нападників.

Ми відвідаємо Рогатин – саме це затишне галицьке містечко вважається батьківщиною Роксолани. Та й крім пам’ятника видатній героїні тут є на що подивитись. У Рогатині знаходиться дерев’яна церква Св. Духа 1598 р., а також оборонний костел Св. Миколая та церква Різдва Богородиці 17 ст.

Далі ми попрямуємо до літописного Галича. Місто Галич відоме як давня столиця Галицько-Волинського князівства. Ми відвідаємо сучасний Галич – з церквою Різдва Христового, замком та замковою горою, побуваємо на мості над Дністром, а також відвідаємо Крилос – центр Галича у 9-сер. 13 ст. Ми побачимо Митрополичі Палати 19 ст., оборонні вали 11 ст., фундамент церкви Усіння 12 ст., каплицю Св. Василія 16 ст., княжу криницю 11-12 ст.

Наступне місто, яке ми відвідаємо – Івано-Франківськ, чи як воно називалось спочатку – Станіславів. Це місто заснував граф Андрій Потоцький у 17 ст. і назвав на честь свого сина Станіслава. У ньому по особливому відчувається затишок і комфорт, адже місто будувалось як «ідеальне місто Європи», де інтереси усіх громад бралися до уваги. Ми побуваємо в найстарішій частині міста - на чудовій Ринковій площі з Ратушею посередині, побачимо бароковий єзуїтський костел, вірменську церкву, синагогу, греко-католицький кафедральний собор. А також ми відвідаємо австрійську частину міста з проспектом Незалежності та площею Вічевою.

Шляхами Івана Франка

Дрогобич, Нагуєвичі, Меденичі

Під час цієї екскурсії запрошуємо Вас відвідати Дрогобич. Це місто відоме ще з 11 ст. як давній центр солеваріння. Окрім того, це батьківщина Юрія Дрогобича та Бруно Шульца. Візитною карткою міста є дерев’яна церква Св. Юри 17 ст. зі збереженим інтер’єром та іконостасом, вона входить до спадщини ЮНЕСКО. Поруч є ще один дерев’яний храм Воздвиження Чесного Хреста. Окрім того, у Дрогобичі оглянемо Ратушу, будівлю синагоги, готично-бароковий костел Св. Варфоломія – найстарішу споруду міста та декілька інших цікавих храмів. А справжньою цікавинкою міста Дрогобич є найстаріше підприємство України – Дрогобицька солеварня, яка функціонує ще з 1250 р. При бажанні його також можна відвідати з екскурсією.

Далі прямуємо до Нагуєвичів – на батьківщину Івана Франка. Це село також колись «жило сіллю» і навіть називалося Сольне. Ми побуваємо на «Стежці Івана Франка», де Ви зустрінете персонажів його творів, а також відвідаємо садибу письменника. Садиба була відтворена з нагоди 100-річчя від народження письменника та поета за його особистими спогадами дитинства у своїх творах. Також пропонуємо відвідати Літературно-меморіальний музей Івана Франка, де експонуються перші видання творів поета.

На закінчення екскурсії пропонуємо відпочити від перевантаження інформацією та відвідати найбільший зоопарк Львівщини в Меденичах, в якому мешкає понад 300 тварин.

Контактна інформація:
Туристичний портал «Екскурсія», Агенція подорожей «Укртревеллінг»
ФОП Завалій Дарія Петрівна

Тел.: +38 096 463 30 05
+38 063 27 99 891
http://ekskursiya.com.ua/
http://ukrtravelling.com/
E-mail: info@ekskursiya.com.ua

Кiлькiсть переглядiв: 2099

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.