Гумор із нашого шкільного життя

Назарчика, третьокласника, запитали, як поживає його бабуся. Назарчик відповів: "Як наш прем'єр-міністр!"

Мама веде за руку першокласника. А він все промовляє: "Ну забув я, забув!".
Директор, який проходив повз маму із учнем, запитав: "А що ж ти забув?". На що мама відповіла: "Бути чемним!"
Вчителька початкових класів звернулась до учнів з проханням: "Діточки, будь ласка, будьте не такі галасливі! Бо ж я старушка." На що Данилко миттєво відреагував: "Ви - не старушка. Ви - наша МОЛОДУШКА!".
На вступній співбесіді запитали маленьку Єву про 1-е червня "День захисту дітей". Питання звучало наступним чином: "Від кого слід захищати дітей?". На що Єва відреагувала: "Від мама і тата, від дідуся і бабусі...".

Одного разу першокласника запитали, чим він займається після уроків у школі. Андрійко відповів: "Я ходжу і на скрипку, і на карате, і на шахи". Потім Андрійка запитали, що йому не подобається у школі. І він відповів: "І скрипка, і карате, і шахи".../Files/photogallery/IMG_0104.JPGТипова одинадцятикласниця напередодні ЗНО.