Структура закладу освіти та органи управління

Управління Ліцеєм №28 Львівської міської ради в межах повноважень, визначених законами та установчими документами закладу, здійснюють:

1) засновник – Львівська міська рада. Освітній заклад підпорядкований відділу освіти Галицько-Франківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики. Уповноважений ним орган здійснює фінансування закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування учнів.
2) керівник закладу освіти – директор Ліцею №28 Львівської міської ради – Лозенко Іван Васильович. Керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу. Повноваження та відповідальність керівника закладу освіти визначається законом та установчими документами закладу освіти.
3) постійно діючий дорадчий колегіальний орган управління закладу освіти – педагогічна рада, повноваження якої визначаються Законом і Статутом закладу освіти. Керівник закладу є головою педагогічної ради – постійно діючого колегіального органу управління закладом.
4) колегіальний орган громадського самоврядування – Рада ліцею. Вищим органом громадського самоврядування закладу освіти є загальноліцейна конференція, що скликається не менше два рази на рік.
5) органи самоврядування здобувачів освіти – учнівське самоврядування;
6) інші органи, передбачені спеціальними законами та/або установчими документами закладу освіти. У закладі створені і діють батьківські самоврядування класів, методичні об’єднання вчителів, громадська комісія з нагляду за харчуванням, положення, які затверджуються педагогічною радою та наказами по ліцею.

Адміністрація навчального закладу

Директор ліцею Лозенко Іван Васильович
Заступник директора з навчально-виховна роботи Савчак Оксана Євгенівна
Заступник директора з виховної роботи Гордон Михайло Стефанович