Участь у Форумі видавців

Наша участь у Форумі видавців

9-13 вересня 2015 року відбувся 22-ий Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна, культурна подія року. В рамках «Форуму видавців у Львові», як завжди, – і улюблені традиційні заходи, і багато новацій.

11 вересня наші учні на чолі із Голубович Надією Вікторівною, заступником директора, із задоволенням відвідали цей захід.

До співпраці з Форумом активно залучалися не лише знані українські та закордонні письменники й видавці, а й зірки спорту та шоу-бізнесу, представники різних гілок влади, громадські, благодійні та комерційні структури.

У палаці мистецтв група учнів Львівської ССЗШ № 28 мали нагоду поспілкуватись із Мариною Порошенко, дружиною чинного президента України, та Марією Матіос, українською письменницею.

Галерея "Участь у форумі видавців-2105"