Зустріч з випускниками 1965 року!

50 років після закінчення школи

Школа — дорогий і близький дім для кожного, хто в ній навчався. Цей дім навіки залишається у пам'яті, адже тут промайнули найкращі роки життя — роки безтурботного дитинства. І навіть через багато літ, коли пригадається школа, дивний промінь торкнеться наших вуст і очей, як і колишніх випускників - дорогих гостей 28-ої школи.

Галереї "Випускники 1965 року!"

50 років — багато це чи мало? І багато, і мало. 50 років промайнуло з того часу, як закінчили нашу школу і полетіли у широкий світ її випускники, а нині — це чарівні, тендітні жіночки, і солідні чоловіки.

Про одну із випускниць, про її долю та життєвий шлях, Козак Людмилу Володимирівну ми знайшли також цікаву розповідь на інтернет-сторінці Вголос і пропонуємо Вашій увазі перейти на цим посиланням.

Випускники далекого 1965 року не могли не згадати тих, хто навчався і працював у стінах нашої школи, однокласників, яких, на превеликий жаль, не було сьогодні серед нас.

Дорогі друзі! Ви завжди залишаєтеся учнями нашої славної школи! Заходьте, дзвоніть, пишіть - ми завжди раді бачити Вас.

Вчителі та учні Львівської ССЗШ № 28